Привітання селищного голови з нагоди 350-ї річниці селища Степанівка

Дата: 06.05.2020 11:48

Дорогі земляки!

Від себе особисто, депутатського корпусу, виконавчого комітету вітаю всіх з Днем селища Степанівка. Сьогодні по-особливому святий та незабутній день для кожного з нас. У день храму Великомученика Георгія Побідоносця ми святкуємо День нашого рідного селища!

Цьогоріч виповнюється 350 років  від першої  згадки про наше селище. З кожним роком воно змінюється, розширюється. Уже третій рік Степанівка святкує свій День народження у статусі об’єднаної територіальної громади, кожен мешканець якої опікується й переймається долею маленької Батьківщини. Ми бачимо Вас щодня, Ви живете поруч, Ваша щоденна праця, життя – то джерело людської мудрості і самовідданості. Мудрі, невтомні, натхненні трудівники, хто розумом і руками, серцем і душею з великою любов’ю щодня долучаються до високого творення та забезпечення добробуту  Степанівської громади.

Я дякую долі за те, що народився у цьому благословенному краї, за те, що де б я не був, серцем завжди лину до рідного краю, до найдорожчих мені людей.

Нажаль, введення карантинних обмежень внесло свої корективи у святкування Дня селища із залученням широкого загалу людей і ми змушені відтермінувати проведення масових заходів на пізніший термін.

Незважаючи на усі обмеження на території громади започатковано інформаційний марафон «Славетна історія Степанівки» за напрямками:

Історії розсипане намисто. (#історія_Степанівки)

Степанівка – колиска мого роду.  (#родини_Степанівки)

Барвиста палітра талантів Степанівки.  (#творчість_Степанівки)

Зірки спортивного олімпу Степанівки. (#спорт_Степанівки)

Краса рідного краю (#краса_Степанівки)

Запрошуємо всіх небайдужих, зацікавлених жителів Степанівки доповнювати інформаційні напрямки своїми світлинами, цікавими історіями з використанням хештегів.

Тож, дорогі степаняни, бажаю Вам добробуту у кожну родину, суспільної злагоди та взаємоповаги. Нехай усі починання приносять лише користь громаді та розбудову вашого населеного пункту.

З Днем народження, рідна Степанівко!!!

Селищний голова                                                                           В.О.Лукаш