Боротьба з розсповсюдженням коронавірусу в Степанівській об'єднаній територіальній громаді

Дата: 29.04.2020 09:01

COVID-19 швидко розповсюджується світом… Епідемія коронавірусу не оминула і Україну.  Кожного  дня лікарі виявляють нові випадки захворювання цим вірусом.  Кожен робить те, що може.  У цей скрутний для нашої країни час потрібно обирати єдину позицію в боротьбі з розповсюдженням коронавірусної інфекції  серед населення ОТГ. Окрім Степанівської селищної ради  до боротьби з COVID-19 долучаються волонтери, представники управління освіти, культури та молоді – Степанівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  Степанівської селищної ради та Підліснівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Степанівської селищної ради. Спільними зусиллями було виготовлено понад 600 засобів індивідуального захисту та передано до селищної ради з метою подальшого розповсюдження їх серед населення.  Марлеві та медичні пов’язки отримали жителі громади. Ми віримо, що це хоч і не великий крок у боротьбі з вірусом, але  один із напрямів подолання страшної інфекції.

Від імені жителів громади і Степанівської селищної ради хочемо сказати «Дякуємо!» колективу Степанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів , Підліснівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та волонтерам, які допомагають своїй громаді, а відповідно і своїй країні.