ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ !!! ПРИЙНЯТЕ РІШЕННЯ ПРО ЗАБОРОНУ ВІДВІДУВАННЯ КЛАДОВИЩ !!!

Дата: 23.04.2020 19:05

Виконавчий комітет Степанівської селищної ради звертається до мешканців громади, що відповідно до протоколу №9 позачергового засідання Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Степанівської селищної ради від 23 квітня 2020 року з метою протидії поширенню коронавірусної інфекції вирішено заборонити відвідування кладовищ, місць окремих поховань у традиційні післявеликодні поминальні дні.

Дозволено лише здійснення поховання померлого за умови проведення ритуальних обрядів з дотриманням протиепідемічних правил (зокрема, участі не більше ніж 10 осіб та забезпечення відстані між присутніми не менш ніж 1,5 метри).

У ці дні органи правопорядку будуть працювати у посиленому режимі, здійснювати контроль за існуючими карантинними заходами та вживати нових.

Тому у зв’язку з  небезпекою поширення коронавірусу, закликаємо всіх у ці дні суворо дотримуватися правил карантину та утриматися від відвідування кладовищ.