Відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Степанівської селищної ради

Дата: 23.04.2020 18:59

23 квітня 2020 року відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Степанівської селищної ради під керівництвом селищного голови В.О.Лукаша.

Під час засідання було продовжено дію попередніх рішень селищної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій до 11 травня 2020 року.

Крім того, на виконання постанови Головного санітарного лікаря України від 21.04.2020 року №11 «Щодо протидії поширенню короно вірусної хвороби (СОVID-19) в поминальні дні», з метою протидії поширенню коронавірусної хвороби (СОVID-19) в місцях перебування масового скупчення людей, вирішено заборонити для відвідування кладовища, що розташовані на території Степанівської об’єднаної територіальної громади, у традиційні після пасхальні (післявеликодні) поминальні дні на період дії карантину, крім випадків здійснення поховань померлого, за умови проведення ритуальних обрядів з дотримання протиепідемічних правил, зокрема, участі не більше ніж 10 осіб та забезпечення відстані між присутніми не менше ніж 1,5 метри.

Селищний голова В.О.Лукаш закликав усіх мешканців селищної ради у ці дні лишатися вдома та дотримуватися правил карантину.