В Степанівській ОТГ розпочала функціонувати інформаційна платформа "Допомога поруч"

Дата: 22.04.2020 16:51

Міністерством соціальної політики України запроваджено соціальний проект для надання адресної допомоги, в період карантину, вразливим верствам населення: громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, сім»ям з дітьми, зокрема з дітьми з інвалідністю. Проект об’єднує  зусилля благодійних та громадських організацій бізнесу, волонтерів, небайдужих громадян, органів державної влади  та місцевого  самоврядування з виявлення потреб людей через «гарячі» телефонні лінії та надання їм необхідної допомоги.

На   виконання   постанови   Кабінету Міністрів України від 08 квітня 2020 року «Про розвиток соціальних сервісів для деяких соціальних  груп населення» в Степанівській ОТГ розпочала функціонувати інформаційна платформа «Допомога поруч» (далі Сервіс).

Спеціалістами відділу соціального захисту населення Степанівської селищної ради спільно з Департаментом соціального захисту населення Сумської ОДА,  Управлінням соціального захисту населення Сумської РДА проводиться роз’яснювальна робота серед населення щодо функціонування «гарячої» телефонної лінії  та  Сервісу. Щодня до Управління соціального населення Сумської РДА надається інформація для наповнення інформаційної  платформи «Допомога поруч» з метою оперативного  надання допомоги вразливих категоріям населення громади.

Телефон гарячої лінії «Допомога поруч» Степанівської селищної ради – (69-91-99).