Відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань охорони здоров’я, освіти, культури, спорту, проблем сім’ї та молоді і соціального захисту населення.

Дата: 15.04.2020 16:35

Сьогодні 15.04.2020 року в приміщенні Степанівської селищної ради відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань охорони здоров’я, освіти, культури, спорту, проблем сім’ї та молоді і соціального захисту населення, на якому було розглянуто 12 звернень громадян Степанівської громади, з них: 10 - про надання одноразової матеріальної допомоги на лікування, 1- про надання матеріальної допомоги постраждалим внаслідок пожежі та 1 - про матеріальну допомогу сім’ям з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах.