ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!

Дата: 15.04.2020 15:47

Виконавчий комітет Степанівської селищної ради звертається до мешканців громади з великим проханням в ці святкові дні залишатися вдома та дотримуватися режиму карантину. У суботу та неділю вводиться режим максимального обмеження пересування громадян на території громади. Не виходьте з додому у ці вихідні дні.

У ці святкові дні органи правопорядку будуть працювати у посиленому режимі, здійснювати контроль за існуючими карантинними заходами та вживати нових.

Окремо звертаємося до священнослужителів сприяти святкуванню Великодня онлайн. Всеукраїнська Рада церков погодилась, що сьогодні масові заходи, навіть релігійні, мають бути обмежені. А богослужіння повинні відбуватись у режимі відеотрансляції.

Просимо всіх суворо дотримуватися правил карантину. Адже вони продиктовані необхідністю зберегти життя і здоров’я людей!