Як Степанівська громада протистоїть коронавірусу

Дата: 10.04.2020 12:59

Як тільки коронавірус став реальною загрозою, а в країні був оголошений карантин, до боротьби підключилася не лише Степанівська селищна рада а й небайдужі мешканці громади, демонструючи приклад соціальної згуртованості. Так, волонтерами -  працівникими закладів освіти розпочато роботу щодо  пошиття медичних масок.

Волонтери шиють маски у вільний від роботи час, хто в дома, а хто на обладнанні, що знаходиться на балансі Степанівської та Підліснівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Степанівської селищної ради Сумського району, Сумської області. Обладнання не простоює, весь час на ньому працюють.

Завдяки мобілізації зусиль Степанівської селищної ради працівниками закладів освіти, а саме: Глазовою О.І., Строкіною Л.М., Бучук С.В., Будко Т.О., Симоненко Н.І. та Торгачем І.В., у короткі терміни  виготовлено близько 400 медичних марлевих масок, які будуть передані працівникам КНП Степанівської селищної ради «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини смт Степанівка», а також особам похилого віку, людям із малозабезпечених сімей, сім’ям, що перебувають у складних життєвих умовах. Велике спасибі всім причетним до цієї благодійної роботи!

Робота з цього питання продовжується.

Запрошуємо до благодійної роботи всіх бажаючих мешканців громади та бізнес.