Продовжується дезінфекція під’їздів багатоквартирних житлових будинків

Дата: 07.04.2020 15:20

Триває санітарна обробка під’їздів багатоквартирних житлових будинків дезінфікуючими засобами для мінімізації поширення інфекції COVID-19.

Так,  сьогодні проведено санобробку будинків № 7, 9 по вул. Кооперативна, будинків 31, 33, 35, 49/1, 49/2, 68, 72, 74 по вул. Центральна, будинок № 21 по вул. Соборна та багатоквартирних будинків № 1, 3, 5, 6, 7,  8, 9, 10, 11 по вул. Новосільська в смт Степанівка. Також було зроблено повторну дезінфекцію в будинку 39 по вулиці Центральна.

Проведено дезінфекцію дитячих майданчиків та колодязів по Торопилівському масиву, а також зупинки громадського транспорту.

Крім працівників КНП Степанівської селищної ради «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини смт Степанівка», представників ОСЖБ та селищної ради до робіт з дезінфекції будинків були додатково задіяні працівники 29 державного пожежно-рятувального підрозділу Сумського районного сектору управління ДСНС у Сумській області та депутати селищної ради.