У Степанівській громаді за сприяння спільного проекту Мінсоцполітики та корпорації «АТБ» забезпечено соціально незахищених людей продуктами харчування.

Дата: 07.04.2020 09:18

У рамках реалізації спільного проекту Міністерства соціальної політики України та товариства "АТБ-Маркет" безкоштовно роздано 145  продуктових наборів мешканцям Степанівської об’єднаної територіальної громади. Серед продуктів, що входять до цих пакунків, - вівсянка, рис, макарони, пшенична каша, цукор, печиво, чай та сіль. Орієнтована вартість кожного нобору – близько 150 гривень.

Ці набори отримали люди похилого віку, які потребують догляду, особи з інвалідністю із числа одиноких, одиноко проживаючих та  особам віком від 80 років із числа одиноко проживаючих.