Проводиться дезінфекція під’їздів багатоквартирних житлових будинків

Дата: 06.04.2020 17:48

Дезінфекція житлових будинків під час карантину є одним із важливих протиепідемічних заходів та є запорукою попередження розповсюдження коронавірусу.

То ж на виконання рішення позачергового засідання комісії Степанівськоїї ОТГ з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 26 березня 2020 року на території селищної ради проводяться заходи з дезінфекції під’їздів багатоквартирних будинків та прилеглої території.

Так, 6 квітня працівниками КНП Степанівської селищної ради «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини смт Степанівка» спільно з представниками об’єднання співвласників житлових будинків та представниками селищної ради була здійснена обробка під’їздів багатоквартирного житлового будинку № 39 по вул.Центральна дезінфікуючими засобами для мінімізації поширення інфекції COVID-19, зокрема, вхідних дверей, входів до під’їздів, сходових кліток та перил.

Відповідні роботи будуть здійснюватися в усіх багатоквартирних житлових будинках по території селищної ради згідно з графіком.