Шановні мешканці Степанівської громади, доводимо до вашого відома Правила поводження на вулицях та в громадських місцях на території Сумської міської ради

Дата: 31.03.2020 08:18

Узвязку з поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та встановлення на всій території України карантину згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» виконавчим комітетом Сумської міської ради було прийнято рішення від 28.03.2020 № 175 «Про затвердження Правил поводження на вулицях та в громадських місцях на території Сумської міської об’єднаної територіальної громади під час карантину».