УВАГА!!! КОНТАКТИ СІМЕЙНИХ ЛІКАРІВ

Дата: 20.03.2020 11:41

Шановні мешканці Степанівської громади!

У зв'язку запровадженням в Україні заходів запобігання розповсюдженню коронавірусу, просимо Вас не звертатися в КНП Степанівської селищної ради «Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини смт. Степанівка» без нагальної потреби, особливо з дітьми до 1 року на плановий огляд. За можливості відмінити усі заплановані візити до лікарів. Сімейні лікарі дадуть відповіді на всі Ваші питання по телефону. При підвищенні температури тіла та появі ознак ГРВІ просимо Вас повідомити свого сімейного лікаря ПО ТЕЛЕФОНУ.

Не виходьте з дому без потреби, уникайте скупчення людей і не контактуйте з хворими! Дякуємо за розуміння! Будьте здорові!

Повідомляємо, що КНП Степанівської селищної ради «Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини смт. Степанівка» працює за адресою: смт Степанівка, вул.Промислова, 3 (Торопилівський мікрорайон)

Контактні дані сімейних лікарів:

Бідненко Ірина Анатоліївна – 066 336 20 82

Жиліщич Вікторія Павлівна – 066 601 46 54

Яркова Людмила Анатоліївна – 066 273 12 35

Гирман Світлана Анатоліївна (головний лікар) – 050 204 97 12

З повагою, адміністрація КНП Степанівської селищної ради «Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини смт. Степанівка»