УВАГА!! ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ Утримуйтесь від відвідування ЦНАП без нагальної потреби!

Дата: 18.03.2020 10:22

З метою попередження поширення в Україні COVID-19, закликаємо усіх своїх відвідувачів!

Утриматися від відвідування ЦНАП без нагальної потреби! Особливо, якщо проблему, з якою ви збираєтеся звернутися до ЦНАП, можливо вирішити дистанційно.

Телефони для довідок: (0542) 663-559, (066) 370-43-50, електронна пошта: srda.cnap@sm.gov.ua

Якщо ж причина звернення невідкладна і потребує обов’язкового відвідування ЦНАП, просимо вас дотримуватись рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України щодо зменшення впливу та передачі гострих респіраторних вірусних інфекцій:

по можливості користуватися захисною маскою та дезінфікуючими засобами;

не створювати скупчення людей у ЦНАП. Пам’ятайте про необхідність дотримання безпечної відстані між людьми (щонайменше 1,5 метри);

ВАЖЛИВО: якщо ви маєте симптоми ГРВІ (підвищена температура тіла, кашель, утруднене дихання тощо), нещодавно контактували з хворими на COVID-19 або перебували у країнах, в яких виявлено випадки зараження населення коронавірусом, просимо вас залишитися вдома та утриматися від відвідування ЦНАП!

Заздалегідь просимо з розумінням поставитись до ситуації, що склалася, і приносимо вибачення за можливі незручності! Будьте свідомими та зайвий раз не наражайте на небезпеку себе та оточуючих!

ТИМЧАСОВО ЗМІНЕНО ГРАФІК РОБОТИ ЦНАП:

Понеділок-Четвер з 9.00 - 17.15, П’ятниця з 9.00 -16.15

технічна перерва: 12.00-12.30