Європейским стандартам співпраці бути!

Дата: 17.03.2020 19:40

У 2019 році на економічній карті Степанівської об’єднаної територіальної громади з’явився новий суб’єкт господарювання – товариство «ХАНЗЕ АГРІ УКРАЇНА» (директор Браженко С.І.), що відоме не тільки на Україні, а також далеко за її межами. З першого дня своєї роботи керівництво підприємство запропонувало співпрацю з громадою в питаннях інфраструктурного розвитку.

Однією з таких ініціатив стало реалізація проекту громади з облаштування Меморіалу загиблих земляків у роки Другої світової війни.

Роботи розпочато. Загальна  вартість робіт, що фінансуються товариством «ХАНЗЕ АГРІ УКРАЇНА» становить майже 700 тис. гривень.

Ця подія не остання в історії громади, яка проводиться за підтримки надійного і відповідального  партнера Степанівської ОТГ. У перспективі товариство буде і надалі співпрацювати з громадою та надавати допомогу у її розвитку