Увага! Карантин!

Дата: 13.03.2020 12:03

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів Украйни від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції на території Степанівської об’єднаної територіальної громади запроваджено карантин.

12 березня на позачерговому засіданні виконкому селищної ради було прийняте рішення про заходи щодо недопущення занесення та поширення на території Степанівської селищної ради гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV.

Зокрема, з 12 березня до 3 квітня 2020 року включно на території Степанівської об’єднаної територіальної громади установлено карантин.

12-13 березня 2020 року у закладах освіти запроваджено перехідний період, з 16 березня до 3 квітня 2020 року включно освітній процес у закладах освіти Степанівської об’єднаної територіальної громади призупинено.

Також на тритижневий період обмежено проведення масових культурних та спортивних заходів.