Підсумки роботи сектору «Територіальний підрозділ відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Степанівської селищної ради» за лютий 2020 року

Дата: 11.03.2020 09:53

1 лютого 2020 року розпочав свою роботу сектор «Територіальний підрозділ відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Степанівської селищної ради» (40009, Сумська область, м. Суми, вул. Іллінська, 97, тел. (0542) 663-559, (066) 370-43-50, srda.cnap@sm.gov.ua ). Сектором надається 84 адміністративні послуги, серед яких оформлення та видача паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм, оформлення та видача паспорта громадянина України (у формі ID картки), послуги з реєстрації нерухомості та бізнесу, земельні питання, видача дозвільних документів.

У приміщенні сектору облаштовані зручна зала для очікувань та дитяча кімната. Працює термінал «Електронна черга», на кожному робочому місці в адміністраторів встановлені термінали для сплати на місці платних адміністративних послуг за допомогою платіжної картки.

Загалом створенні доступні і зручні умови для отримання адміністративних послуг за найменших фінансових та часових витрат та унеможливлення вимагання суб’єктами надання адміністративних послуг від заявників непередбачених діючим законодавством документів.

За підсумками лютого 2020 року сектором надано 2451 адміністративну  послугу, зокрема:

Документи дозвільного характеру

Прийнято – 127

Видано  - 81

Містобудування

Прийнято – 8

Видано  - 7

Відмов – 1

Вклейка фото

Прийнято – 36

Видано  - 34

Відмов – 1

Закордонні паспорти

Прийнято –77

Видано  - 48

ID картки

Прийнято –25

Видано - 28

Земельні питання

Прийнято – 2178

Видано  2081 (в тому числі 1137 онлайн)

Відмов – 171

Всього прийнято –2451

Видано  - 2279

Відмов –173

Сектор надає послуги не лише мешканцям Степанівської ОТГ, а й іншим громадам Сумського району та міста Суми.