Оголошення про засідання виконавчого комітету Степанівської селищної ради

Дата: 25.02.2020 10:19

27.02.2020 року о 14 год.00 хв. у приміщенні Степанівської селищної ради відбудеться  засідання виконавчого комітету

засідання виконавчого комітету

1. Про затвердження заходів до плану роботи  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Степанівської селищної ради.
  2. Про заходи щодо попередження виникнення пожеж на території Степанівської селищної ради в пожежонебезпечний весняно-літній період 2020 року.
  3. Про закріплення права користування житловим приміщенням за дитиною, позбавленою батьківського піклування.
  4. Про закріплення права користування житловим приміщенням за дитиною, позбавленою батьківського піклування.
  5. Про взяття на облік Степанівської селищної ради сім’ї, яка опинилася в складних життєвих обставинах.
  6. Про стан виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади за 2019 рік.
  7. Про уточнення поштової адреси житлового будинку.
  8. Інші питання.