До уваги суб’єктів господарювання та мешканців громади!

Дата: 24.02.2020 11:01

28 лютого 2020 року у Конгрес-центрі СумДУ (м. Суми, вул. Покровська, 9/1) відбудеться семінар «Заготівля, переробка та кооперація у трав’яному бізнесі»

Захід орієнтований на власників індивідуальних селянських та фермерських господарств, а також представників агрофірм, які бажають диверсифікувати та підвищити рентабельність своєї діяльності.

Протягом семінару передбачається виступ ключових спікерів з питань: технологїі вирощування лікарських та ароматичних культур згідно стандартів GACP та Organic; технології заготівлі дикоросів; технології сушки та доробки сировини до товарного вигляду; кооперація у вирощуванні, заготовці та переробці лікарських та ароматичних рослин.

Участь у семінарі безкоштовна, реєстрація обов’язкова за посиланням: https://eu.jotform.com/bui1d/200224l99808355.

Програма семінару