Привітання учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 14.02.2020 15:27

Шановні воїни-інтернаціоналісти!

Щиро вітаємо Вас із Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав. 15 лютого ми вшановуємо тих, кому довелося воювати в чужих країнах, з глибокою шаною звертаюсь до Всіх синів і дочок України, яким довелося брати участь у врегулюванні воєнних конфліктів за межами нашої держави. Ми віддаємо честь їхньому героїзму та мужності, захоплюємося кращими людськими якостями тих, хто пройшов крізь Афганістан, Ірак, колишню Югославію, інші держави світу з миротворчою місією.

Цього пам’ятного дня ми низько схиляємо голови перед нашими земляками – солдатами і офіцерами і  збережемо вічну пам’ять про загиблих, яким не судилося повернутися додому.

Ви є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем служіння народу та державі у наші дні.

Від усього серця бажаємо  Вам і Вашим родинам здоров’я, родинного затишку та благополуччя, впевненості в завтрашньому дні, щастя, миру і добра.