Наслідки стихій ліквідовано!!

Дата: 04.02.2020 13:23

У звязку із складними погодними умовами, що склалися на території селищної ради минулого тижня, відбулося знеструмлення населених пунктів громади.

До робіт з ліквідації наслідків негоди були залучені не лише працівники Сумського РЕМ, представники інших районів області, а й  спеціалісти та працівники агропідприємств ТОВ «Хлібодар», ТОВ «Владана», ТОВ «Райз-Північ» Підліснівського відділення. Не залишились осторонь ФОП  Шкарупа В.Ф. та ФОП Гришаков В.М. Завдяки їхній цілодобовій та злагодженій роботі вдалося відновити електропостачання для жителів нашої громади.

Велика подяка за оперативність та допомогу у відновленні системи життєзабезпечення населених пунктів громади.