З ДНЕМ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ!!!

Дата: 22.01.2020 12:01

Сьогодні, 22 січня, Україна святкує День Соборності.

Саме цього дня 101 рік тому, в 1919 році, відбулася ключова для сучасної України подія на шляху до єдності і незалежності держави – проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР).

Вітаємо жителів Степанівської об’днаної територіальної громади з Днем соборності, з днем єднання українських земель. Усім безмежного щастя, міцного здоров’я, благополуччя. Нехай життя в нашій чудовій країні буде для кожного в достатку, радості, спокою. Бажаємо всім нам любові до рідної землі. Здоров’я і злагоди, сил та натхнення, успіхів та нових здобутків!

З повагою

Селищний голова                                                        Лукаш Володимир Олександрович