Продовжуються роботи з забезпечення дровами сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах

Дата: 21.01.2020 15:02

На обліку відділу соціального захисту населення Степанівської селищної ради перебувають громадяни вразливих категорій населення, а саме ті, що перебувають у складних життєвих умовах. Серед них - сім’ї, які мають дітей з інвалідністю, багатодітні сім’ї, одинокі громадяни похилого віку. Степанівською селищною радою продовжується забезпечення дровами для опалення будинків мешканців громади. В січні 2020 року дровами також забезпечили Коломійченко С.А. (с. Новомихайлівка), Будко В.С. (с. Олександрівка), Черниш Г.В. ( с. Червоний Кут), Денисов А.О (с. Підліснівка),  Курасов М.В. ( с. Підліснівка), Корж С. В. (смт. Степанівка)

Робота з даного питання продовжується.