До селищної ради завітали щедрувальники.

Дата: 13.01.2020 15:04

Вже стало доброю традицією щорічно 13 січня колективами закладів освіти, культури щедрувати. Ось і сьогодні до Степанівської селищної ради з вітаннями та гарними побажаннями завітали вихованці та колектив ЗДО «Жайворонок, учні та вчителі Степанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, артисти народної самодіяльності селищного клубу.

Учасники заходу повеселили колектив селищної ради цікавими театралізованими постановками, заспівали традиційні щедрівки, вітаючи усіх присутніх та гостинного господаря.

Пісні, щедрівки, теплі слова вітань з Новорічними та Різдвяними святами, побажання  здоров’я, достатку та щасливого нового року лунали для всіх присутніх.

А голова Степанівської громади В.О.Лукаш, у свою чергу, віддячив щедрувальників солодкими подарунками, подякував гостям за вітання, збереження давніх народних традицій, звичаїв та гарний святковий настрій.