Завершуються роботи з відкриття ЦНАПу

Дата: 03.01.2020 13:42

У Степанівській обєднаній територіальній громаді завершуються роботи з відкриття Центру надання адміністративних послуг (далі- ЦНАП).

Однією з функцій ОТГ є отримання населенням гарантованих державою послуг на місцях, Стратегією розвитку Степанівської ОТГ на 2018-2025 роки передбачено відкриття  Центру надання адміністративних послуг, роботи по облаштуванню якого перебувають на завершальному етапі.

Ремонт проводиться одночасно по першому та другому поверхах у будівлі колишнього будинку побуту.

На першому поверсі буде відкрито сучасний Центр надання адміністративних послуг, на другому поверсі будуть знаходитися адміністративні приміщення Степанівської селищної ради.

Приміщення ЦНАП облаштовується з урахуванням потреб людей з інвалідністю. Також в приміщення ЦНАП буде облаштовано дитячий куточок.

Допомогу в інституційному створенні, модернізації центру та устаткуванні частини робочих місць ЦНАП меблями та IT технікою, громаді надасть Програма «U-LEAD з Європою».

Вже незабаром мешканці громади зможуть отримати понад 100 адміністративних послуг в комфортних умовах та відчути якісні зміни у своєму житті. Доступні послуги – це важливий показник розвитку всієї громади

ЦНАП Степанівської ОТГ – буде першим центром відкритим у Сумському районі за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».