УВАГА!!! ВАКАНТНІ ПОСАДИ!!!

Дата: 23.12.2019 18:00

Виконавчий комітет Степанівської селищної ради ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади державного реєстратора прав на нерухоме майно відділу «Центр надання адміністративних послуг» Степанівської селищної ради.

До участі у конкурсі допускаються громадяни  України, які мають вищу освіту, не нижче ступеня магістра, спеціаліста, бакалавра ( за рішенням суб’єкта призначення) за спеціальністю правознавство (для державних реєстраторів, які здійснюють реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх  обтяжень). Сертифікат про  підтвердження професійної компетентності у відповідній сфері державної реєстрації (отриманий в установленому законодавством порядку),  стаж роботи на службі в  органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 1 року,    знання чинного законодавства, та  інших  нормативних актів за відповідним   напрямком,  вільне володіння державною мовою,    володіння  персональним ком’ютером в режимі користувача.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають на ім’я  голови конкурсної комісії такі документи:

-заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування;

-заповнену особову картку з відповідними додатками (форма П-2 ДС);

-дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

-копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

-декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру 2019 рік у паперовому та електронному вигляді;

-копію документа, який посвідчує особу;

-копію військового квитка (для військовослужбовців  або військовозобов’язаних).

До заяви також додаються такі документи:

- копію трудової книжки, оформлену у встановленому порядку;

- довідку про присвоєння ідентифікаційного номера.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з часу  опублікування оголошення про проведення конкурсу.

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається секретарем селищної ради за адресою: смт.Степанівка, вул.Центральна, 46.