ПРИЙНЯТО БЮДЖЕТ НА 2020 РІК!!!

Дата: 21.12.2019 15:40

21 грудня 2019 року під головуванням селищного голови Володимира Лукаша відбулася двадцять шоста сесія сьомого скликання Степанівської селищної ради. На порядку денному сесії було розглянуто 43 питання.

Основними питаннями чергового засідання були питання прийняття селищного бюджету на 2020 рік та затвердження прогнозних показників на 2021-2022 роки та Програма економічного і соціального розвитку Степанівської ОТГ на 2020 рік.

Прогнозні надходження доходів загального фонду (власний фінансовий ресурс) бюджету об’єднаної територіальної громади на 2020 рік визначені у сумі 44 703,107 тис. гривень. Головними бюджетоутворюючими джерелами наповнення бюджету селищної об’єднаної територіальної громади є: податок та збір на доходи фізичних осіб, плата за землю, єдиний податок з сільськогосподарських товаровиробників та єдиний податок. Головний селищний кошторис забезпечуватиме функціонування бюджетних закладів та установ громади в повному обсязі, ним передбачена виплата заробітної плати, оплата за енергоносії та комунальні послуги, а також видатки, спрямовані на розвиток ОТГ.