Відбулося засідання виконавчого комітету Степанівської селищної ради

Дата: 19.12.2019 11:14

18 грудня 2019 року відбулося засідання виконавчого комітету Степанівської селищної ради, де були розглянуті питання, що мають важливе значення для розвитку селищної громади.

На засіданні обговорили проекти галузевих програм на 2020 рік, які будуть надані на затвердження чергової сесії Степанівської селищної ради, що відбудеться 21.12.2019, зокрема, щодо забезпечення окремих категорій громадян пільговим проїздом, оздоровлення та відпочинку дітей селищної ради, підтримки та розвитку культури й мистецтва, соціального захисту населення селищної ради, благоустрою територій населених пунктів.

Також були підведені підсумки реалізації Стратегії розвитку Степанівської об’єднаної територіальної громади на 2018-2025 роки за 9 місяців 2019 року та внесені зміни до програми соціально-економічного розвитку на 2018-2020 роки.

На засіданні затвердили план роботи виконавчого комітету на І квартал 2020 року та інформаційні і технологічні картки адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області.

За підсумками розгляду питань порядку денного були прийняті відповідні рішення.