ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ!!!!

Дата: 31.10.2019 10:09

Степанівська селищна рада оголошує громадські слухання щодо врахування інтересів громадськості під час розроблення містобудівної документації «Оновлення генерального плану с. Підліснівка, Сумського району Сумської області»

Замовник: Степанівська селищна рада.

Виконавець: ТОВ «ЮДІКОМ»

Підстави розроблення: рішення Підліснівської сільської ради від 09.10.2013 року «Про забезпечення території села містобудівною документацією та оновлення генерального плану с. Підліснівка»

Місце ознайомлення з містобудівною документацією «Оновлення генерального плану с. Підліснівка, Сумського району Сумської області»: с. Підліснівка, площа Центральна 6, приміщення сільської ради.

Строки ознайомлення: з 31.10.2019 до 30.11.2019  року.

Порядок ознайомлення: вівторок та четвер, з восьмої до сімнадцятої години, субота і неділя вихідний

Відповідальні особи за організацію розгляду пропозицій: спеціалісти землевпорядники Степанівської селищної ради, телефон 699 – 199; 699 – 182.

Пропозиції (зауваження) відповідно до ч. 6 ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», пропозиції (зауваження) подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я по батькові, місце проживання, особистим підписом, та повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил, протягом місяця.  Місце подання пропозицій: приміщення адміністративної будівлі Підліснівського старостату, за адресою: с. Підліснівка, площа Центральна 6, приміщення сільської ради.

Заплановані інформаційні заходи : оприлюднення здійснюється шляхом розміщення проекту містобудівної документації «Оновлення генерального плану с. Підліснівка, Сумського району Сумської області» у приміщенні адміністративної будівлі Підліснівського старостату у вільному доступі протягом робочого часу, автентичних копій у загальнодоступних місцях.