До уваги платників податків! Нові реквізити дохідних рахунків Степанівської селищної ради

Дата: 31.10.2019 09:33

Згідно з постановою Правління Національного банку України  від 28.12.2018 №162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні» (далі – Постанова №162) з 05.08.2019 номер банківського рахунку формується за стандартом IBAN  та складає 29 літерно-цифрових символів (далі – стандарт IBAN).

На виконання вимог Постанови №162, Державною казначейською службою України (далі – Казначейство) проведена робота щодо зміни реквізитів рахунків для зарахування податків, зборів, та інших платежів до державного і місцевих бюджетів відповідно до стандарту IBAN та доведення відповідних реквізитів до органів, які контролюють справляння надходжень бюджету.

Ознайомитися з новими реквізитами дохідних рахунків Степанівської селищної ради  можна за наступним посиланням.

Картинки по запросу Нові Реквізити доходних рахунків