Проведено нараду щодо ситуації на автошляху Суми-Конотоп

Дата: 15.10.2019 19:26

За ініціативи селищного голови В.Лукаша та підтримки керівника Степанівського елеватору ТОВ «Агротермінал Констракшн» О. Васильченко 15.10.2019 проведено нараду з власниками великовагового автотранспорту щодо ситуації, яка склалась на автошляху Суми-Конотоп-Батурин в місцях відстою вантажівок із збіжжям, що завозиться перевізниками на зберігання до елеватору.

Участь у нараді прийняли: в. о. голови Сумської районної державної адміністрації Е. Кучменко, начальник Сумського РП ГУНП України у Сумській області В. Теличко, представники ДП «Сумський облавтодор» ВАТ «Державна акціонерна компанія» «Автомобільні дороги України», Управління Укртрансбезпеки у Сумській області, Управління патрульної поліції в Сумській області Департаменту патрульної поліції. Кожна із сторін, що прийняла участь у нараді запропонувала кроки щодо посилення безпеки дорожнього руху.

«Ситуація, що склалась упродовж 11-14 жовтня цього року на автомобільній дорозі Суми-Конотоп-Батурин, узбіччя якої біля елеватору використано водіями, як місце стоянки є критична. І ми маємо її негайно виправляти. Якщо будемо діяти спільно, у нас є достатньо сил та засобів.
14 жовтня на моє звернення до начальника Сумського РП ГУНП України у Сумській області В.Теличка, патрульною поліцією проведено рейд. Виявлено порушників, складено адміністративні протоколи з накладанням штрафів. Цю роботу потрібно активізувати та продовжити – сказав В.Лукаш».

«На елеватор щоденно приїздить до 350 машин і якщо дорожні служби  та поліція не буде контролювати ситуацію і карати порушників, то транспортна проблема та безпека руху на цій ділянці дороги не буде вирішена – сказала директор елеватору О. Васильченко»

Начальник Сумського РП ГУНП України у Сумській області
Вадим Теличко додав, що дійсно після втручання поліції ситуація вже на сьогодні змінилась на краще, тому робота з порушниками буде активізовано.

За підсумками проведеної наради сторони домовились про вжиття наступних заходів:

- керівництву елеватору розробити схеми відстою автотранспорту на під’їздах до підприємства з врахуванням їх кількості, технічних параметрів та  вологості зерна;

- дорожнім та патрульним службам розробити графік чергування патрульної поліції та груп реагування до безпеки дорожнього руху на цій ділянці дороги;

- під час патрулювання особливу увагу приділити вантажним автомобілям, припаркованим з порушенням правил дорожнього руху. У разі виявлення – вжити заходи адміністративного впливу до порушників;

- списки порушників передавати на елеватор для внесення автотранспорту за державним номером до списку «штрафників», повторне попадання до якого забороняє обслуговування цього перевізника елеватором в смт Степанівка;

- встановити дорожні знаки на цій ділянці автодороги, що забороняють стоянку великовагового автотранспорту.