Соціальна громада

Дата: 09.10.2019 09:53

В Степанівській  селищній раді працює відділ соціального захисту населення, спеціалісти даного відділу ведуть прийом громадян в приміщенні Степанівської селищної ради, яка знаходиться за адресою смт. Степанівка, вул. Центральна, 46 та в Підліснівському старостаті за адресою с. Підліснівка, площа Центральна, 6.

Громадянам надаються консультації, розяснення про умови отримання субсидій,  пільг,  дежавних допомг при народженні дитини,  допомог у звязку з вагітністю та пологами, допомог при усиновленні дитини, допомог на дітей, над якими установлено опіку чи піклування, допомог на дітей одиноким матерям та інше.

За 9 місяців 2019 року спеціалістами було прийнято і передано до Управління соціального захисту населення Сумської РДА 572 справи для призначення громадянам субсидій і різних видів державних допомог.

Степанівська селищна рада є учасником пілотного проекту по впровадженню в дослідно-промислову експлуатацію програмного комплексу «інтегрована інформаційна система «Соціальна громада». З її використанням було передано до управління соціального захисту 23 справи для призначення субсидій і державних допомог.