Привітання з Днем вчителя

Дата: 04.10.2019 12:02

Шановні працівники навчальних закладів

Степанівської об’єднаної територіальної громади!!

Вітаємо Вас з професійним святом – Днем вчителя!

Професія вчителя одна з найшанованіших, найпочесніших та найвідповідальніших професій. Можна сказати, що вчитель створює майбутнє країни, тому що від його праці багато в чому залежить різнобічність розвитку знань молодого покоління, його переконання, світогляд, моральні якості. Педагогічна діяльність вимагає особливого покликання.

Від апарату селищної ради,  депутатського корпусу, виконавчого комітету та від себе особисто  бажаємо вам щастя, здоров'я, добра , пошани, тепла та й довгого віку, кохання і віри, багатства без ліку. Працюється легко Вам хай і живеться, а все, що в думках, хай одразу вдається, з днем вчителя щиро ми всі Вас вітаємо, всього Вам найкращого в світі бажаємо.

З повагою

Селищний голова                                                         Лукаш Володимир Олександрович