НА СУМЩИНІ В ТРІЙКУ ПІЛОТНИХ ОТГ ПРОЕКТУ, ЩО РЕАЛІЗУЄТЬСЯ МІНІСТЕРСТВОМ РОЗВИТКУ ГРОМАД ТА ТЕРИТОРІЙ СПІЛЬНО З ООН ЖІНКИ В УКРАЇНІ УВІЙШЛА СТЕПАНІВСЬКА ГРОМАДА

Дата: 26.09.2019 09:35

24.09.2019 року в  Степанівській селищній раді відбувся семінар з питань інтеграції принципів ґендерної рівності та дотримання прав людини у процесі реформи децентралізації на регіональному рівні.

Проведено його в рамках Проекту ООН Жінки «Посилення ґендерної рівності та розширення прав та можливостей жінок шляхом проведення реформи децентралізації в Україні». В Степанівську громаду  завітали провідні експерти – керівниця Проекту ООН Жінки Нургуль Асилбєкова, національна консультантка ООН Жінки, адвокатка Катерина Ілікчієва та національна консультантка ООН Жінки Ольга Романюк.

Як пояснили експерти, фінансує Проект Уряд Канади, а основною метою його є розробка Плану спільної діяльності в пілотних областях та пілотних об’єднаних територіальних громадах кожного з обраних регіонів.

Реалізація Проекту відбуватиметься в ОТГ, які обрані пілотними. Загалом відібрано 12 громад у Сумській, Чернівецькій, Волинській та Херсонській областях до них входить і Степанівська обєднана територіальна громада. Втілити його планується до кінця березня 2021 року.

1. Стратегія ґендерної рівності Мінрегіону на 2019-2021 роки
  2. Ґендерний профіль Сумської області.