СТАЖУВАННЯ В ДЕРЖАВНОМУ ОРГАНІ

Дата: 16.09.2019 15:42

Головне територіальне управління юстиції у Сумській області запрошує студентів третього і вище курсів у галузі знань «Право» віком до 25 років до проходження стажування в органах юстиції Сумської області.
Стажування проводиться з метою надати можливість громадянам долучитися до роботи в галузі державного управління, ознайомити їх з функціонуванням державної служби, вступом на державну службу та її проходженням, активізувати розвиток особистісних якостей шляхом залучення до державної служби.
Для того, щоб розпочати стажування в органах юстиції Сумської області, необхідно подати онлайн-анкету на сайті «Он-лайн будинок юстиції» (розділ «Соціальний ліфт», вкладка «Стажування») за посиланням:
За додатковою інформацією можна звернутися за телефоном відділу персоналу – (0542) 65-02-07 або на електронну адресу – personal@sm.minjust.gov.ua.