Про екстрену психологічну службу «Телефон довіри»

Дата: 14.08.2019 08:35

За інформацією КЗ СОР «Обласний наркологічний диспансер» з березня поточного року в їх закладі функціонує служба екстреної психологічної допомоги для населення міста Суми та Сумської області. Допомога надається за «Телефоном довіри» (0542)780000 та +38(050)9144024 (безкоштовно, цілодобово, анонімно).

Приймаються телефонні звернення громадян, які потребують підвищеної психологічно-педагогічної уваги, належать до різноманітних  груп ризику. Проводиться консультування учасників освітньо-виховного процесу: батьків, дітей, психологів, вчителів.

Крім безпосереднього психологічного консультування та кризового втручання, практичні психологи служби «Телефон довіри» можуть надати інформацію про соціально орієнтовані інститути та установи, особливості формування та протікання соціально небезпечних хвороб, у тому числі СНІДу, алкоголізму, наркоманії. Крім того, вказані вище практичні психологи можуть брати участь в освітніх заходах із питань профілактики негативних явищ в молодіжному середовищі.