Святкування Івана Купала в Степанівській громаді

Дата: 08.07.2019 16:14

Цього року свято Івана Купала зі своїми традиціями та обрядами було проведене 6 липня в селах Глиняне, Головашівка, Підліснівка, Червоний Кут та смт. Степанівка.

Аматори художньої самодіяльності співали купальських пісень, відтворювали стародавні традиції плетіння вінків, зав’язування стрічок на деревах  та ведення хороводів. Були проведені різноматні конкурси: силові змагання, стрибки у мішках наввипередки, святкові лотереї. Було надзвичайно весело, і всі залишились задоволеними.

Біля центрального вогнища (с. Глиняне) для дітей працювали безкоштовні атракціони. Крім того, усі присутні були приємно вражені феєричним вогняним шоу.

Дорослі варили куліші та каші, жваво працювала виїзна торгівля. Молодь розважалася на святкових дискотеках.

Фінансова підтримка свята здійснювалася за рахунок коштів місцевого бюджету та спонсорської допомоги ТОВ «Хлібодар» та Підліснівської філії ТОВ «Райз Північ»

Ще довго, далеко за північ, лунала музика та палали багаття у найкоротшу ніч літнього сонцестояння, віддаючи шану основним стихіям -Сонцю, Воді та Землі…