Відбулося чергове засідання робочої колегії УОКМС Степанівської селищної ради

Дата: 03.07.2019 11:12

За підсумками засідання виконавчого комітету від 20.06.2019 року, 01.07.2019 року відбулося чергове засідання робочої колегії Управління освіти, культури, молоді та спорту Степанівської селищної ради,  за участю селищного голови Лукаша Володимира Олександровича. На засідання колегії були присутні керівники шкіл та закладів дошкільної освіти.

Під час засідання були обговорені питання підготовки закладів освіти до нового навчального року. Також було окреслено необхідний об’єм робіт та  обговорено суму необхідного для цього фінансування.

Володимир Олександрович зазначив, що для нього було і залишається пріоритетом – зміцнення та покращення  матеріально - технічного стану закладів освіти.

До початку навчального року готовність кожного навчального закладу до роботи буде перевірятися спеціально створеною комісією, в результаті роботи якої буде видано акти готовності.

Підсумки огляду готовності дошкільних та загальноосвітніх   навчальних закладів будуть підведені на серпневому засіданні колегії.