Відділом «Центр надання адміністративних послуг» Сумської районної державної адміністрації впроваджено надання адміністративної послуги «ОФОРМЛЕННЯ І ВИДАЧА ПАСПОРТА ГРОМАДЯНИНА УКРАЇНИ ДЛЯ ВИЇЗДУ ЗА КОРДОН З БЕЗКОНТАКТНИМ ЕЛЕКТРОННИМ НОСІЕМ».

Дата: 26.06.2019 11:24

ЦНАП Сумської райдержадміністрації

розпочав оформлення закордонних паспортів.

Паспорт громадянина України для виїзду за кордон є документом, що посвідчує особу, підтверджує громадянство України особи та дає право на виїзд з України і в'їзд в Україну. Оформити біометричний закордонний паспорт відтепер можливо і в районному ЦНАПі.

Що ж потрібно для його отримання?

Крок1 – Підготувати документи.

Необхідний перелік документів для оформлення закордонного паспорту:

1. Паспорт громадянина України (з 14 років);

2. Індивідуальний податковий номер фізичної особи – платника податків (ідентифікаційний номер) або повідомлення про відмову від його прийняття;

3. Квитанція про сплату адміністративного збору*.

4. За наявності, раніше видані закордонні паспорти або проїзні документи дитини (діючі, не діючі, на інше прізвище в тому числі).

Необхідний перелік документів для оформлення закордонного паспорта дитині до 14 років:

1. Свідоцтво про народження.

2. Фотокартка дитини 10x15 см (1шт.) - до 12 років (у разі оформлення без особистої присутності дитини), після 12 років – обов’язкова особиста присутність дитини;

3. Паспорт громадянина України у вигляді картки (для особи, яка досягла 14-річного віку).

4. Квитанція про сплату адміністративного збору*.

5. Паспорт громадянина України одного з батьків (хто подає заяву).

6. Індивідуальний податковий номер фізичної особи – платника податків (за наявності);

7. За наявності, раніше видані закордонні паспорти або проїзні документи дитини (діючі, не діючі, на інше прізвище в тому числі);

*Реквізити на сплату адміністративного збору видаються адміністраторами ЦНАП. Також у ЦНАП працюють термінали для оплати банківською карткою (безготівкова оплата).

Крок2 – Подати документи.

Підготовлений пакет документів подається до ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ Сумської районної державної адміністрації за адресою: вул. Іллінська, 97, м.Суми, тел. (0542) 663-559, (066) 370-43-50, srda.cnap@sm.gov.ua

Прийом документів здійснюється: Понеділок-середа: з 9.00 до 16.00, Четвер: з 09.00 до 19.00, П’ятниця: з 9.00 до 15.00, Субота, неділя: вихідні дні. Центр працює без перерви на обід.

УВАГА! Подаються виключно ОРИГІНАЛИ ДОКУМЕНТІВ (крім квитанції про сплату адміністративного збору у разі, якщо оплата проводилась через інтернет-банкінг)

Крок3 – Отримати закордонний паспорт

Перевірити стан оформлення закордонного паспорта можна за посиланням: https://dmsu.gov.ua/services

Для отримання закордонного паспорту необхідно мати при собі паспорт громадянина України.