В школах Степанівській ОТГ пролунав останній дзвоник

Дата: 05.06.2019 15:59

31 травня 2019 року в загальноосвітніх закладах Степанівської ОТГ пролунав останній дзвоник. Традиційно уроків цього дня не було, проведені урочисті лінійки, на яких підведено підсумки 2018/2019 навчального року.

Керівники закладів загальної середньої освіти відмітили кращих учнів. Начальник управління освіти, культури, молоді та спорту Степанівської селищної ради Кощій А. С. оголосила подяки кращим педагогічним працівникам за підсумками року.

З метою покращення матеріально-технічної бази закладів освіти Лукаш В. О., голова Степанівської селищної ради, вручив директорам подарункові сертифікати на загальну суму 45,0 тис. гривень. Для якісного та змістовного проведення відпочинково-оздоровчої кампанії влітку 2019 року Володимир Олександрович подарував спортивний інвентар, вартість якого становить 12,0 тис. гривень.

Вітаємо учнів та вчителів із закінченням навчального року.