В дошкільних закладах громади пройшли випускні свята "Прощавай садочку"

Дата: 03.06.2019 14:58

В усіх закладах дошкільної освіти Степанівської селищної ради ( ЗДО "Малятко", ЗДО "Дзвіночок", ЗДО "Жайворонок" та ЗДО "Орлятко") цими днями пройшли традиційні випускні свята. Загалом п'ятдесят дев'ять дошкільнят залишили стіни рідних садочків.

Ці дні - святкові, радісні, веселі і сумні водночас. Зворушені батьки, схвильовані діти… Свято, коли діти прощаються з дитинством.

Діти подарували всім присутнім величезну кількість позитивних емоцій та незабутніх вражень. Дійства в кожному з садочків пройшли дуже цікаво, весело та урочисто.

Випускників вітали адміністрація дошкільного закладу, молодші вихованці, батьки, гості. Дітям було вручено медалі та "Дипломи випускника".

Селищний голова Лукаш В.О. привітав дітлахів із їхнім першим випускним, а також подарував дитячим закладам цінні подарунки.

Сподіваємося, що незабутні враження від свята залишаться у серцях наших випускників на все життя!

Випускний ЗДО "Малятко"

Випускний ЗДО "Дзвіночок"