Дата: 11.04.2019 11:34

ОБИРАЮЧИ ІМ’Я ДИТИНІ – ОБИРАЄШ ЇЇ ДОЛЮ: ЯК НАЗИВАЛИ МЕШКАНЦІ СУМСЬКОГО РАЙОНУ НОВОНАРОДЖЕНИХ

Ще в давнину люди помітили, що ім’я впливає не тільки на вчинки, характер і навіть зовнішній вигляд дитини, а й на її майбутнє. Обираючи своєму продовжувачу роду ім’я, батьки прагнуть подарувати маленькому згорточку щастя найкращу долю, яка буде увінчана тільки радісними подіями та особистими перемогами.
Серед зареєстрованих у І кварталі 2019 року імен найпопулярнішими у Сумському районі були Максим, Тимофій, Павло, Михайло, Сергій, Софія, Вікторія, Катерина, Анастасія. Вже традиційно обирають для своєї малечі місцеві жителі й рідковживані імена. Так, дівчаток називали Альвіна, Анна- Марія, Мілана, Соломія, Тіна , а хлопчиків – Мірон, Захар, Святослав.
До речі, у 2019 році в Сумському районні народилося 31 дитина.
Нагадаємо, що завдяки онлайн-послузі Міністерства юстиції України громадяни можуть звернутися до органів державної реєстрації актів цивільного стану через веб-портал https://dracs.minjust.gov.ua, за допомогою якого вони мають змогу записатися на прийом, подати заяву на одруження, обрати день весілля, отримати кваліфіковано допомогу та здійснити інші дії, не відвідуючи для цього установ.

Сумський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану ГТУЮ.

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: 1 ???µ?»?????µ??, ???»???±?°?µ??????, ???µ?±?µ?????? ?? ???°?????? ???µ?»?° ?????????????? ???»?°??????