Про Урядову програму з енергозбереженням

иров. Музейний, 12, м. Київ, 01001,
тел.: (044) 590-59-60, 590-59-74
факс (044) 590-59-61, 590-59-75

З метою стимулювання населення та ОСББ до впровадження енергоефективних заходів постановою Уряду від 17 жовтня 2011 р. №> 1056 (із змінами та доповненнями) затверджено механізм відшкодування частини суми кредиту, залученого населенням на енергоефективні заходи відповідно до Державної програми з енергозбереження.

Для від стеження результативності дії цієї Урядової програми з енергозбереження Агентство здійснює щотижневий моніторинг динаміки попиту на державну підтримку з боку фізичних осіб та ОСББ і щомісячно підсумовує виплати відшкодування її учасникам.

З метою оперативного інформування населення щодо стану реалізації Урядової програми з енергозбереження просимо забезпечити відповідне щотижневе та щомісячне розміщення на головній сторінці офіційних сайтів ОДА, КМДА та РДА інформації (постів) щодо динаміки попиту на державну підтримку та підсумків виплати, відшкодування, яка надходитнме від Держенергоефективності в оперативному режимі на електронну адресу.

У зв’язку з цим, також просимо у структурі ОДА, КМДА та РДА визначити відповідальну посадову особу за здійснення оперативної комунікації з Агентством із зазначеного питання.

Контактні дані відповідальної особи (ШБ, посада, e-mail та контактний телефон) просимо у термін до 22.06.2016 надіслати на електронну адресу saeeCT'essa/gigmai 1 .com, зазначивши у темі листа "Відповідальний за моніторинг".