Привітання з 8 березня

Дата: 07.03.2019 09:36

Вельмишановні Жінки!

Прийміть найщиріші вітання зі Святом  весни, краси та жіночності!

Адже усе найдорожче, найсвітліше, найсердечніше, найкраще, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з Жінкою – Берегинею роду людського.

Ви даєте нам нові сили, допомагаєте стати кращими, добрішими, впевненішими в собі. Для цього необхідний особливий жіночий такт, інтуїція, терпіння, витримка, - ті, дивовижні якості, яких так часто не вистачає чоловікам.

Важко уявити будь-яку сферу людської діяльності, де б не працювали жінки. Серед вас є керівники та працівники дошкільних, шкільних та медичних закладів, працівники апарату та депутати селищної ради, діячи культури та працівники сфери торгівлі й послуг, трудівниці сільського господарства.

Дозвольте висловити слова глибокої вдячності та низько вклонитись перед вами.

Ваша сила волі, наполегливість, витримка, а разом з тим ніжність і турбота дуже необхідні сьогодні у часи неспокою та змін, які переживає наша держава.

Від щирого серця бажаю вам віри, надії, творчих успіхів та наснаги, поваги від колег, добра від людей, радості від дітей, щирого кохання, міцного здоров’я, родинного добробуту.

Нехай ваше життя буде щасливим на довгі роки та стелиться рушниками.

Весняного Вам настрою, радості і щасливого блиску очей, який так прикрашає жінку. Нехай лагідна посмішка весняного сонця завжди дарує вам красу і чарівність.

Будьте завжди кохані та щасливі!

Щастя Вам, здоров'я, добра!

З повагою

Селищний голова                     В.О. Лукаш