На частині виборчих дільниць Сумського району вже перевірений протипожежний стан

Дата: 26.02.2019 14:48

Для Державної служби України з надзвичайних ситуацій питання забезпечення ефективного протипожежного захисту об`єктів має особливий пріоритет. Співробітники ДСНС України продовжують проводити перевірки об`єктів, а також спілкуються з адміністрацією закладів щодо профілактики надзвичайних подій та виконання заходів запропонованих приписами.

Так, з початку 2019 року інспекторським складом Сумського районного сектору Управління ДСНС України у Сумській області проведено перевірку протипожежного стану 33-х об`єктів, на 12-ти з яких планується розміщення дільничних виборчих комісій. Особливу увагу рятувальники приділяють забезпеченю та технічному стану первинних засобів пожежогасіння, відповідності та не захаращеності шляхів евакуації, стану електромереж, обладнаню системами протипожежного захисту приміщень, забезпеченню будівель джерелами протипожежного водопостачання, створенню місцевих пожежних команд.

Загалом на території Сумського району налічується 58 виборчих дільниць. Під час проведення перевірок, керівникам та робочому персоналу рятувальники постійно нагадують про основні вимоги правил пожежної безпеки, дії в разі виникнення пожежі та  правила користування первинними засобами пожежогасіння. Також керівникам об`єктів для усунення порушень встановлених законодавством вимог пожежної безпеки, що мають місце на  об’єктах вручені приписи та роз’яснені способи їх усунення.

Сумський районний сектор Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області