Зустріч Степанівських учнів з рятувальниками

Дата: 14.02.2019 10:56

12 лютого співробітники Сумського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області, провели інформаційно-профілактичний захід для учнів 7 класуСтепанівської загальноосвітньої школи I-III ступенів.

Рятувальники розповіли школярам про небезпеки, що можуть чатувати у побуті. Зокрема, фахівці ДСНС розповіли про основні причини пожеж у зимовий період та наголосили, що дотримання правил безпеки може вберегти від будь яких надзвичайних подій.

Крім того, рятувальники детально проінструктували школярів щодо заходів безпеки під час перебування на кризі, а також нагадали фактори ризику, пов’язані із сезонним зниженням температур.

Під час проведення заходу відбувалась жвава бесіда. Діти розповідали про ситуації, учасниками яких були вони самі або їхні знайомі. Дітям розповіли про дотримання вимог правил пожежної безпеки пічного опалення та електричних обігрівачів, правил безпеки при виявлені вибухонебезпечних предметів, про заборону гри із сірниками, про правила безпеки на льоду. Інспекторський склад Сумського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області під час профілактичних бесід поширив серед дітей інформаційні листівки із правилами. Зустріч подарувала всім позитивні емоції та незабутні враження.

Робота з підростаючим поколінням є одним з пріоритетів діяльності Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Рятувальники, турбуючись про безпеку дітей, проводять профілактичні заходи і сподіваються, що бесіди не залишаться поза увагою молоді.

Сумський районний сектор Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області запрошує учнів загальноосвітніх навчальних закладів та дошкільних навчальних закладів Сумського району  відвідати пожежні частини cмт. Низи, cмт. Хотінь, cмт. Степанівка та м. Суми. Метою екскурсій є знайомство з основними вимогами правил пожежної безпеки, роботою рятувальників, способами гасіння пожежі, транспортом спеціального призначення та проведення роз`яснювальної роботи  направленої на недопущення дитячих пустощів з вогнем.

Завжди раді вітати, Вас!