Оновлення матеріально-технічної бази харчоблоків закладів освіти

Дата: 08.02.2019 08:25

З метою оновлення матеріально-технічної бази харчоблоків закладів загальної середньої та дошкільної  освіти громади за кошти із місцевого бюджету придбано новий  столовий та кухонний посуд. Загалом придбано по 365 тарілок для перших та других страв, 365 чашок, казани та каструлі алюмінієві  різного розміру (11 шт.), відра  (12 шт),  чайники (6 шт.) та миски (5 шт) емальовані,  на загальну суму майже 46,295 тисяч гривень. За дорученням селищного голови Володимира Лукаша управління освіти,  культури, молоді та спорту Степанівської селищної ради передало його відповідно до розподілу та потреб до закладів освіти громади.