Підтримка і розвиток сталої мобільності в об'єднаних територіальних громадах

Дата: 05.02.2019 10:46

Представники Степанівської ОТГ приймають участь у проекті «Підтримка та розвиток сталої мобільності в об'єднаних територіальних громадах» Програми «U-LEAD з Європою», що втілюватиметься спільно з Кластером сталої мобільності GIZ.
В рамках проекту представники  ОТГ візьмуть участь у серії тренінгів, що націлені на підвищення компетенцій у сфері планування інфраструктури публічного транспорту, заходів з безпеки дорожнього руху, створенні умов для безпечного і комфортного велосипедного руху, а також організації послуг громадського й соціального транспорту. Також громада отримає технічну допомогу у розробці стратегічних документів у сфері розвитку громадського та соціального транспорту, що сприятимуть застосуванню сучасних підходів для популяризації сталих способів пересування, тобто таких, які завдають мінімальний негативний вплив на довкілля та економіку. За участі українських та німецьких експертів заплановано проведення тренінгів, міжнародних навчальних візитів, а також робочих сесій безпосередньо в громадах.

#U-LEAD with Europe,  #decentralization, #the ministry of regional development,construction, housing and communal services,  #

GIZ