Поїздка на підприємство "Системи модернізації складів"

Дата: 10.01.2019 16:53

9 січня 2019 р. за ініціативи голови Степанівської ОТГ Володимира Лукаша,  була  здійснена поїздка на підприємство "Системи модернізації складів" (с. Щербани, Полтавська область). До поїздки долучились також голови Миколаївської об'єднаної громади (Білопільського р-ну) Іван Ігнатьєв та Хотінської - Микола Торяник, а також представники депутатського корпусу та виконкому Миколаївської громади (Сумського р-ну) та Буринської ОТГ. Таким чином, були присутні всі громади-партнери по створенню сміттєсортувального комплексу.

"Системи модернізації складів" (СМС) дуже цікаве підприємство, яке заслуговує окремого посту. Була проведена детальна екскурсія по виробничих цехах, надана змога побачити виробничий процес та зразки готової продукції.

СМС вже має досвід виготовлення та встановлення сміттєсортувальних ліній, одна з яких вже рік працює в Дунаєвецькій ОТГ Хмельницької області.

Представники ОТГ Сумської області отримали комерційні пропозиції, тісно поспілкуватись з проектантами, інженерами та менеджерами підприємства щодо технічних характеристик, встановлення та обслуговування сміттєсортувальних ліній.

Даний візит - це прекрасний приклад демонстрації самоорганізації та зацікавленості в проекті!

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: ???µ?±??, ???±?»?°???? ?? ???° ???»?????µ

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: 3 ???µ?»?????µ???°, ?? ?????? ???????»?µ ?????»???????????? ???????°??, ?»?????? ?????????? ?? ???° ???»?????µ

???µ?? ?????????°?????? ????????.

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: Hryhorii Starykov, ??????????, ?±?????????°, ???????? ?? ?? ???????µ???µ??????

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: 4 ???µ?»?????µ???°, ?»?????? ??????????

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: ?????»???????????? ???????°??

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: ?»?????? ?????????? ?? ?? ???????µ???µ??????

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: ?? ???????µ???µ?????????° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: ???????? ???»?? ???µ???????»?????? ???µ?»?????µ?? ?? ?»?????? ??????????

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: ?±?°?????µ???±???»?????°?? ???»?????°?????° ?? ?? ???????µ???µ?????????µ?? ?????????°?????? ????????.

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: ???° ???»?????µ