СТЕПАНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ІНФОРМУЄ

Дата: 03.01.2019 16:37

Протягом 2018 року було виділено ділянки для ведення особистого селянського господарства розміром 2 га для 71 учасника АТО, які проживають на території Степанівської громади, з них – 32 вже отримали витяги з реєстру прав власності.

70 захисників стали володарями 0,10 га  для індивідуального дачного будівництва в адміністративних межах смт.  Степанівка Сумського району.

12 учасників антитерористичної операції  отримали дозволи на приватизацію земельних ділянок площею 0,01 га для будівництва індивідуальних гаражів.

Крім цих мешканців громади - 15 учасників бойових дій в Афганістані також отримали дозволи на виготовлення проектів із землеустрою для ведення особистого селянського господарства.